Restaurant Order Management (1.0.1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Item
hi: वस्तु

en: Type
hi: प्रकार

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Category
hi: वर्ग

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Total
hi: कुल

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Table
hi: तालिका

en: Order
hi: क्रम
