Restaurant Order Management (1.0.1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Item
is: Hlutur

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Quantity
is: Magn

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Total
is: Samtals

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Items
is: Hlutir

en: Price
is: Verð

en: Table
is: Tafla

en: Order
is: Pöntun

en: Orders
is: Pantanir

en: Unit Price
is: Einingaverð
