Restaurant Order Management (1.0.1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Item
ja: 項目

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Quantity
ja: 数量

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: Category
ja: カテゴリー

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Total
ja: 合計

en: #
ja: No.

en: Created
ja: 作成

en: Session ID
ja: セッションID

en: Items
ja: アイテム

en: Price
ja: 価格

en: Table
ja: テーブル

en: Order
ja: オーダー

en: Orders
ja: 注文
