Restaurant Order Management (1.0.1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Items
km: ធាតុ

en: Table
km: តារាង

en: Order
km: លំដាប់
