Restaurant Order Management (1.0.1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Add Item
kn: ಅಂಶವನ್ನು ಸೇರಿಸು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Starter
kn: ಆರಂಭಗೊಳಿಸಲ್ಪಟ್ಟ
