Restaurant Order Management (1.0.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Total
lt: Iš viso

en: Created
lt: Sukurta

en: Items
lt: Elementai

en: Price
lt: Kaina

en: Table
lt: Lentelė

en: Order
lt: Tvarka

en: Orders
lt: Užsakymai
