Restaurant Order Management (1.0.1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Quantity
mn: Тоон

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Order
mn: Дараалал
