Restaurant Order Management (1.0.1) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Total
mr: एकूण

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Price
mr: किंमत
