Restaurant Order Management (1.0.1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Actions
nl: Acties

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Total
nl: Totaal

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Add Item
nl: Item toevoegen

en: Price
nl: Prijs

en: Table
nl: Tabel

en: Order
nl: Volgorde

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Food
nl: Eten

en: Unit Price
nl: Eenheidsprijs

en: Drink
nl: Drinken
