Restaurant Order Management (1.0.1) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Quantity
nn: Mengd

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Items
nn: Element

en: Price
nn: Pris

en: Table
nn: Tabell

en: Order
nn: Sorteringsval
