Restaurant Order Management (1.0.1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Item
ro: Produs

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Session ID
ro: Identificator de sesiune

en: Items
ro: Articole

en: Price
ro: Preţ

en: Table
ro: Tabel

en: Order
ro: Comandă

en: Orders
ro: Comenzi
