Restaurant Order Management (1.0.1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Quantity
sl: Količina

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Items
sl: Notice

en: Price
sl: Cena

en: Table
sl: Tabela

en: Order
sl: Vrstni red
