Restaurant Order Management (1.0.1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Item
ta: உருப்படி

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Quantity
ta: அளவு

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Category
ta: பிரிவு

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Order
ta: வரிசை
