Restaurant Order Management (1.0.1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Item
tr: Öğe

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Quantity
tr: Miktar

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Category
tr: Kategori

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Total
tr: Toplam

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Session ID
tr: Oturum ID

en: Items
tr: Öğeler

en: Price
tr: Fiyat

en: Table
tr: Tablo

en: Order
tr: Sıralama

en: Orders
tr: Siparişler

en: Unit Price
tr: Birim Fiyatı
