Restaurant Order Management (1.0.1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Item
uk: Елемент

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Quantity
uk: Кількість

en: Download
uk: Завантаження

en: Edit
uk: Редагувати

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Total
uk: Всього

en: Created
uk: Створено

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Items
uk: Елементи

en: Add Item
uk: Додати елемент

en: Price
uk: Ціна

en: Table
uk: Таблиця

en: Order
uk: Послідовність

en: Orders
uk: Замовлення

en: Menu Items
uk: Пункти меню

en: Menu Item
uk: Пункт меню

en: Starter
uk: Початок

en: Restaurant
uk: Ресторан

en: Food
uk: Їжа

en: Unit Price
uk: Ціна одиниці товару

en: Drink
uk: Напій
