Restaurant Order Management (1.0.1) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Item
vi: Mục

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Download
vi: Tải về

en: Edit
vi: Sửa

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Total
vi: Tổng

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Price
vi: Giá

en: Table
vi: Bảng

en: Order
vi: Thứ tự

en: Orders
vi: Đơn hàng

en: Menu Item
vi: Mục trình đơn

en: Starter
vi: Bộ bắt đầu

en: Unit Price
vi: Đơn vị giá
