Restaurant Order Management (1.0.1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Item
ar: عنصر

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Quantity
ar: الكمية

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Items
ar: أخبار

en: Price
ar: السعر

en: Table
ar: جدول

en: Order
ar: الترتيب

en: Orders
ar: الطلبات

en: Unit Price
ar: ثمن الوحدة
