Restaurant Order Management (1.0.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Items
az: Elementlər

en: Table
az: Cədvəl
