Restaurant Order Management (1.0.1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Items
be: Элементы

en: Table
be: Табліца

en: Order
be: Парадак
