Restaurant Order Management (1.0.1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Total
bg: Общо

en: Created
bg: Създадено

en: Items
bg: Новини

en: Price
bg: Цена

en: Table
bg: Таблица

en: Order
bg: Поръчка

en: Orders
bg: Поръчки
