Restaurant Order Management (1.0.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Table
bs: Tabela

en: Order
bs: Poredak
