Restaurant Order Management (1.0.1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Item
cs: Položka

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Quantity
cs: Množství

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Total
cs: Celkem

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Items
cs: Položky

en: Price
cs: Cena

en: Table
cs: Tabulka

en: Orders
cs: Objednávky
