Restaurant Order Management (1.0.1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Item
cy: Eitem

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: Category
cy: Categori

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Session ID
cy: Sesiwn ID

en: Items
cy: Eitemau

en: Price
cy: Pris

en: Table
cy: Tabl

en: Order
cy: Trefn
