Restaurant Order Management (1.0.1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Item
da: Element

en: Actions
da: Handlinger

en: Quantity
da: Mængde

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Category
da: Kategori

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Total
da: I alt

en: Created
da: Oprettet

en: Session ID
da: Sessions-ID

en: Items
da: Overskrifter

en: Price
da: Pris

en: Table
da: Tabel

en: Order
da: Rækkefølge

en: Orders
da: Ordrer

en: Food
da: Mad

en: Unit Price
da: Enhedspris

en: Drink
da: Drikke
