Restaurant Order Management (1.0.1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Price
el: Tιμή

en: Table
el: Πίνακας

en: Order
el: Σειρά

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Unit Price
el: Τιμή μονάδας
