Restaurant Order Management (1.0.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Items
hy: Տարրեր

en: Table
hy: Աղյուսակ
