Restaurant Order Management (1.0.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Items
ka: ელემენტები

en: Table
ka: ცხრილი
