Restaurant Order Management (1.0.1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Quantity
lv: Skaits

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Total
lv: Kopā

en: Created
lv: Izveidots

en: Items
lv: Vienumi

en: Price
lv: Cena

en: Table
lv: Tabula

en: Order
lv: Secība

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Unit Price
lv: Vienības Cena
