Restaurant Order Management (1.0.1) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Item
ms: Barangan

en: Type
ms: Jenis

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Download
ms: Muat turun

en: Edit
ms: Sunting

en: Category
ms: Kategori

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Session ID
ms: ID Sesi

en: Items
ms: Item-item

en: Table
ms: Jadual

en: Order
ms: Urutan
