Restaurant Order Management (1.0.1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Total
sk: Celkom

en: Created
sk: Vytvorené

en: Session ID
sk: ID session

en: Items
sk: Položky

en: Price
sk: Cena

en: Table
sk: Tabuľka

en: Order
sk: Poradie

en: Orders
sk: Objednávky

en: Menu Items
sk: Položky menu
