Restaurant Order Management (1.0.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Category
ta: வகை

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Items
ta: உருப்படிகள்
