Restaurant Order Management (1.0.1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Order
ug: تەرتىبى
