Restrict Login or Role Access by IP Address (8.x-4.0-beta3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Access control
de: Zugriffskontrolle

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: User restrictions
de: Benutzerbeschränkungen

en: Dependencies
de: Abhängigkeiten
