Restrict Login or Role Access by IP Address (8.x-4.0-beta3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Access control
fr: Contrôle d'accès

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: User restrictions
fr: Restrictions par utilisateur

en: Dependencies
fr: Dépendances
