Restrict Login or Role Access by IP Address (8.x-4.0-beta3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: User restrictions
hu: Felhasználói korlátozások

en: Dependencies
hu: Függőségek
