Restrict Login or Role Access by IP Address (8.x-4.0-beta3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: User restrictions
nl: Gebruikersrestricties

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden
