Restrict route by IP (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: yes
pt: sim

en: Enabled
pt: Ativado

en: Administration
pt: Administração

en: Label
pt: Etiqueta

en: no
pt: não

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Route
pt: Rota

en: Route name
pt: Nome da rota
