Restrict route by IP (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: yes
am: አዎ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Route
am: ፈለግ
