Restrict route by IP (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: yes
is: já

en: Enabled
is: Virkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: no
is: nei
