Restrict route by IP (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: yes
sl: da

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Label
sl: Oznaka
