Restrict route by IP (1.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: yes
lt: taip

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Label
lt: Etiketė

en: no
lt: ne

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?
