Restrict route by IP (1.2.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: no
sr: не

en: Route
sr: Рута
