Restrict route by IP (1.3.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: yes
jv: ya

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Label
jv: Judul

en: no
jv: ora

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Method
jv: Metode

en: Operation
jv: Operasi
