Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: yes
gl: si

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Label
gl: Etiqueta

en: no
gl: non

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Method
gl: Método

en: Allow
gl: Permitir

en: Operation
gl: Operación

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Route
gl: Ruta
