Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: yes
ps: هو

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: ID
ps: پېژند

en: no
ps: نه

en: Allow
ps: پرېښل

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
