Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: yes
ast: Sí

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Label
ast: Etiqueta

en: no
ast: non

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Method
ast: Métodu

en: Allow
ast: Permitir

en: Operation
ast: Operación
