Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: yes
el: ναι

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Label
el: Ετικέτα

en: no
el: όχι

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Method
el: Μέθοδος

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Route
el: Διαδρομή
