Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: yes
kk: Иә

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Label
kk: Атауы

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Operation
kk: Операция
