Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: yes
pl: tak

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Label
pl: Etykieta

en: no
pl: nie

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Method
pl: Metoda

en: Allow
pl: Zezwól

en: Operation
pl: Czynność

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Route
pl: Trasa

en: Methods
pl: Metody

en: URL parameters
pl: Parametry URL
