Restrict route by IP (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: yes
tr: evet

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Enabled
tr: Etkin

en: Administration
tr: Yönetim

en: Label
tr: Etiket

en: no
tr: hayır

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Method
tr: Yöntem

en: Allow
tr: İzin ver

en: Operation
tr: İşlem

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Route
tr: Yol
